Biuletyn Jesień 2018 r.

Odwiedź nas na targach INTERGEO 2018.

INTERGEO we Frankfurcie

Odwiedź nas na targach INTERGEO we Frankfurcie w dniach 16-18 października. Jako partner i europejski partner handlowy CitiGenius GmbH zaprezentujemy rozwiązanie Smart City Solution “CitiGenius” i poinformujemy Państwa o innych naszych produktach i usługach.

mapowanie plomb

Wykorzystaj bezpłatne zdjęcia lotnicze jako podstawę do aktualizacji opłaty za wodę deszczową i ustalenia opłaty za utrzymanie wody. Pozwól nam doradzić. Złożymy Państwu ofertę ekonomiczną. Phoenics jest liderem rynku w tej dziedzinie od ponad 20 lat.

uszczelnienie katastru

Kataster drzew i terenów zielonych

Pierwszym krokiem w katastrze drzew i terenów zielonych jest zawsze inwentaryzacja istniejących drzew i terenów zielonych. Stereoskopowe nagranie od Fotografia lotnicza stereoskopowa jest metodą opłacalną. Ponadto jest on znacznie dokładniejszy niż obraz GPS w terenie lub obraz z ortofoto. Nabycie jest również możliwe na podstawie bezpłatnych zdjęć lotniczych, które nadają się również do katastru ulicznego i cmentarnego. Rozwiązania QGIS do dalszego przetwarzania danych uzupełniają naszą ofertę.

kataster drzewny

Prawdziwe ortofotomapy.

W oparciu o nowe loty wizerunkowe, Phoenics oferuje teraz również usługę True Ortofotomaty w dwóch wariantach – True Ortho 80/60 i True Ortho Ortopedia PC. Wyższe obiekty, takie jak budynki nie są wyświetlane nachylone w prawdziwym ortofotomapie. Tak więc dachu budynku nad jego planem piętra i nie ma go w jego domu. Pozycja przesunięta jak w przypadku konwencjonalnych ortofotomap.

Jesienny lot 2018 r.

Pomyśl już teraz o aktualnych zdjęciach lotniczych! Planowanie lotów jesiennych i wiosennych już się rozpoczęło. Obrazy o rozdzielczości 5cm doskonale nadają się do uszczelniania map, drzew, terenów zielonych, cmentarzy i katastru ulicznego oraz oczywiście do tworzenia prawdziwych ortofotografii.

kataster obszaru zielonego

Inteligentne rozwiązanie miejskie – CitiGenius

Przestrzenne modele miast i krajobrazu 3D stanowią podstawę dla wielu narzędzi analitycznych i aplikacji 3D. Są one wykorzystywane, między innymi, w walce z terroryzmem, ochronie przed klęskami żywiołowymi i pożarami, planowaniu awaryjnym, ocenie ryzyka, ale także w dziedzinie energii wiatrowej, planowania przestrzennego i analiz słonecznych.

Phoenics GmbH – Gartenstr. 12 – 30926 Seelze – Telefon: 0511 / 36 84 36 50 – poczta: info@phoenics.de – www.phoenics.de

Abonnieren Sie unseren Newsletter

Bleiben Sie stets auf dem neuesten Stand

Beitrag teilen

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Weitere Neuigkeiten

Przewiń do góry